تماس با فروشگاه مرکزی محک

تماس با ما به سادگی امکان پذیر است. راهنمایی و مشاوره تلفنی به مشتری تا انتخاب محصول مناسب راهکار ماست. ما با هدف معرفی و ارائه راحت تر محصولات و دستگاه های با کیفیت به دست مصرف کنندگان و عاملین فروش همواره در تلاشیم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارجمند بدهیم.

ارسال کالا به سراسر ایران از طریق باربری مهیا می باشد.

ضمناً در ساعات اداری می توانید با تلفن های فروشگاه مرکزی محک تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۶۶۹۶۱۰۱۰-۰۲۱
تلفن : ۶۶۹۶۱۰۱۱-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۲۴۸۰۸۳۵

موبایل: ۰۹۱۲۱۲۲۴۹۵۷

نشانی فروشگاه مرکزی: تهران، خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حر، پلاک ۹۶۷ ، فروشگاه مرکزی محک

نقشه فروشگاه مرکزی محک و آینهل

روش های خرید و ارسال کالا

پرسشهای متداول

با توجه به اینکه اغلب ابزارآلات مشخصات و تصاویر مشابهی دارند ولی جنس و کیفیت کالا فقط با لمس کردن و دیدن از نزدیک قابل تشخیص است. این امکان توسط فروشگاه مرکزی محک و آینهل مهیا شده که علاوه بر خرید اینترنتی با مراجعه حضوری بتوان بهترین انتخاب را داشت.

سفارشات تهران: در صورتی که سفارش در ساعات اداری پرداخت و اعلام شود (از ۹ صبح الی ۵ عصر) در کمتر از ۲ ساعت کالای درخواستی به دست مشتری میرسد.

سفارشات شهرستان: کلیه سفارشاتی که در طول روز ثبت میشود ساعت ۵ عصر از طریق باربری ارسال خواهد شد. معمولا سفارشات سایر شهر ها ۲۴ ساعت الی ۴۸ ساعت به دست مشتری خواهد رسید. هزینه ارسال از انبار شرکت تا باربری رایگان است.

ارسال کالا به شهرستان: با توجه به اینکه اکثر محصولات ما حجیم و سنگین است ارسال آن با پست هزینه بر و زمان بر می باشد. و ارسال ها اکثرا از طریق باربری انجام میشود مگر مشتری درخواست دیگری داشته باشد . هزینه ارسال بار از انبار محک تا باربری رایگان می باشد و هزینه ارسال بار از باربری تا مقصد پس کرایه میشود که معمولا با توجه به حجم کارتن بین ۵ الی ۱۵ هزار تومان میباشد و مشتری در مقصد پرداخت خواهد کرد.

در تهران اکثر محصولات با پیک موتوری به مقصد میرسند و محصولات حجیم و سنگین توسط وانت ارسال میشوند . هزینه ارسال کلیه محصولات بالای یک میلیون تومان رایگان است. و در صورتی که در ساعات کاری سفارش پرداخت و اعلام گردد در کمتر از ۲ ساعت به دست مشتری خواهد رسید.

به سادگی میتوانید به ما در تماس باشید، مشاوره تلفنی بگیرید و پس از انتخاب کالای مناسب و انتقال وجه از طریق کارت به کارت کالای درخواستی برای شما ارسال می گردد.

شنبه تا چهار شنبه: ۹am to 6pm
پنج شنبه:             ۹am to 2pm
جمعه :                     تعطیل

فرم تماس با ما

هرگونه نظر، پیشنهاد و انتقاد را با ما در میان بگذارید:

    نام شما (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    موضوع

    پیام شما